Ranking #45: Calypso Europlex Warszawa.

                  Dzisiaj miałem przyjemność odwiedzić Calypso Europlex, który zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, tak się składa, że nie udało mi się zrobić treningu w innym klubie. Calypso przywitało mnie z otwartymi rękami. Jednakże zaznaczam iż w przypadku Calypso jako sieciówki potwierdza się ta sama zasada : to że sieciówka, to nie znaczy iż w każdym klubie będziemy mieli ten sam standard czy jakość ( ale o tym więcej w następnej recenzji innego klubu z sieci Calypso:)).

                     W Calypso obowiązuje zasada: w każdym klubie możemy wykorzystać jednorazowe darmowe wejście. I to mi się bardzo podoba, ponieważ jak można mieć zasadę, że jedno darmowe wejście obowiązuje na całą sieć w Polsce? W swoich recenzjach udowadniam iż klub klubowi z tej samej sieci nierówny, więc tym bardziej nie zakupiłbym karnetu przed przetestowaniem wcześniej danego klubu.

                    W tej branży ( jak i również w innych) wiele zależy od ludzi, jestem ciekaw kiedy dojdzie do ludzi fakt, że klubowicze są kołem napędowym każdego klubu.  Bez klubowiczów (klientów) klub nie istnieje, więc warto czasami zadbać o tego klienta, a czasami wystarczy być tylko miłym i uśmiechniętym….czy to tak wiele ? Okazało się że w Calypso Europlex nie, tam możemy liczyć na miłą uśmiechnietą obsługę.

            Dlatego zachęcam do dodawania opinii na portalu Gymrank, powyższa recenzja i ocena jest moją indywidualną oceną, każdy ma prawo do swojego zdania 🙂

Ranking #45: Calypso Europlex Warszawa.
Tagi:

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress