Ranking #39: PUMP GYM & NUTRITION.

PUMP GYM & NUTRITION mieści się przy ul.Mickiewicza 9.  Klub znajduje się w budynku razem z innymi usługami, schodzimy na -1 ( do piwnicy 🙂 ). Na recepcji wita Nas miła Pani, która udziela informacji o klubie jak i jego zasadach. Klub PUMP GYM posiada w swojej ofercie pierwsze darmowe wejście.

Dosyć nietypowym rozwiązaniem jest wspólna szatnia, jednak klub pomyślał o sposobach na zachowanie intymności i  do klub systematycznie zapisują się kobiety dla których takie rozwiązanie to nie problem.

Klub jest stosunkowo mały w porównaniu do dotychczas odwiedzonych siłowni, mimo niewielkiej powierzchni klub zagospodarował jego każdy metr o czym możecie przekonać się w poniższym video.

W PUMP GYM panuje bardzo fajna atmosfera i klub ten zdecydowanie jest odskocznią dla osób które nie lubią ćwiczyć w wielkich ”sieciówkach” 🙂 . Tak więc dla osób które lubią OldSchool’owy klimat zdecydowanie polecamy PUMP GYM.

Ważna informacja dla trenerów personalnych którzy szukają klubów otwartych na trenerów z ich podopiecznymi: podopieczny płaci koszt jednorazowego wejścia (lub wykupuje karnet) a jego trener wchodzi for free 🙂

 

Karnet open kosztuje 119 zł (normalny) , 99 zł (ulgowy).

Zapraszam do obejrzenia drugiej video recenzji , na końcu której znajdziecie ocenę :

 

Powyższa recenzja jest moją indywidualną opinią dlatego zapraszam do komentowania oraz dodawania opinii o klubie na portalu Gymrank :

http://gmrank.pl/pl/places/gdansk/pump-gym-nutrition-4381/

Ranking #39: PUMP GYM & NUTRITION.
Tagi:

Komentarz do “Ranking #39: PUMP GYM & NUTRITION.

  • 2017-01-20 z 11:23
    Permalink

    teraz otwieraja tam ULI ULI JUMPERS, ciekawe co z tego wyjdzie..

    Powtórz

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress