ranking silownia pure jatomi poznan pestka Wejście

Pierwsze wrażenie.

PureJatomi jest największą siecią klubów fitness w Polsce jednak nie świadczy to o tym iż w każdym klubie będzie utrzymany taki sam standard. Niestety pierwsze wrażenie niebyt dobre, Pani na recepcji która nie była chętna do obsługi lub Pani do obsługi klienta zajmująca się sprzedażą oraz min freepass’ami również nie powodowała aby nasz trening miał się zacząć w bardzo dobrych nastrojach., obsługując Nas ‘’z przymusu’’.

Tutaj podkreślę iż w innych klubach sieci Pure Jatomi zostaliśmy oprowadzeni , jednakże w klubie w Poznań Pestka Pani uznała iż tak nie kupimy karnetu dlatego nawet nie została nam wskazana droga do szatni, a wysoka energia i zapał z jakim przyjechaliśmy opadł do zera.

ranking silownia pure jatomi poznan pestka szatnia

Szatnia.

Duża i przestronna , śmiało przygotujemy się do naszego treningu, po którym możemy udać się na saunę.

ranking silownia pure jatomi poznan pestka sala 1


Trening.

Mimo złego pierwszego wrażenia przyszliśmy tu zrobić swoje 🙂 Klub duży i przestronny , duża część z wolnymi ciężarami wyposażona w kilka ławeczek jak i również strefa maszyn. Na środku klubu część do treningu funkcjonalnego . Bardzo duża ilość bieżni ,rowerków, orbit reków w strefie cardio.  Po treningu udajemy się porozciągać na osobno wyznaczonej strefie co uważamy za plus.  Atmosfera w klubie… sami sobie ją stworzyliśmy ponieważ instruktora widzieliśmy przez chwilę tak więc na jakiekolwiek wsparcie nie mogliśmy liczyć.

ranking silownia pure jatomi poznan pestka sala 2

ranking silownia pure jatomi poznan pestka sala 3

W tym miejscu dodam : recenzja  ta pokazuje iż fakt bycia  największą siecią klubów w Polsce nie świadczy o tym iż klimat i atmosfera równie będzie na wysokim poziomie. Odwiedzamy różne kluby, poznajemy instruktorów, managerów i  nikogo nie zaskoczymy mówiąc : to ludzie tworzą klimat i atmosferę, budowanie relacji z klientem prowadzi do jego zadowolenia i powrotu w dane miejsce. My będąc ponownie w Poznaniu wybierzemy się do innego oddziału PureJatomi ( zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat PureJatomi Poznań Pestka).

ranking silownia pure jatomi poznan pestka cardio

ranking silownia pure jatomi poznan pestka cardio2

Cennik: : karnet Open kosztuje nas 160 zł

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku od 6.30 do 22.30
w sobotę od 8.00 do 21.00
w niedzielę od 8.00 do 20.00

 

Jeśli byliście w PureJatomi Poznań Pestka zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi opiniami, tak jak zawsze wspominam nasze recenzję są naszymi indywidualnymi spostrzeżeniami każdy ma prawo do swojego zdania dlatego zachęcamy do wyrażania swojej opinii w komentarzu J a już niedługo na www.gmrank.pl

Jeśli chcesz być ambasadorem GymRank w swoim mieście i odwiedzać kluby fitness, napisz do Nas b.kopec@gmfit.pl

GYMRANKing:

ranking silownia pure jatomi pestka poznan

Ranking #14: Pure Jatomi, Poznań Pestka
Tagi:                                    

Komentarze 4 thoughts on “Ranking #14: Pure Jatomi, Poznań Pestka

 • 2016-02-08 z 10:05
  Permalink

  1) Od października połowa kabin prysznicowych nie działa – zatem zawsze jest kilkuosobowa kolejki w oczekiwaniu na kąpiel. Obsługa ma to w d…, pani manager też, no i do kompletu centrala też… ach, ta orientacja na klienta jest tutaj na najwyższym poziomie. Każdorazowo tracę 5-10 min w kolejce…
  2) Sauna nieczynna już 2 tygodnie i nie wiadomo kiedy ponownie będzie do użytku…
  3) Obsługa chyba pracuje tam za karę…
  4) W szatniach non stop przewija się personel sprzątający, ale mimo to sporo piachu z butów i kłęby kurzu pod ławkami…
  5) Ogromny tłum na siłowni, ciężko z czegoś korzystać, najpopularniejsze hantle tylko po 2 szt (10kg, 12kg i 14kg)

  Sumując to Ty masz płacić, a oni nic od siebie. Z pewnością nie przedłużę karnetu i każdemu będę odradzał tego miejsca!

  Powtórz
  • 2016-02-08 z 10:17
   Permalink

   Dziękujemy Michał za komentarz, miejmy nadzieje że klub zmieni podejście bo to właśnie klienci go budują, ale zadowoleni klienci 🙂 Zapraszamy na http://www.gmrank.pl dodaj opinie o odwiedzonych klubach i przeczytaj opinie innych użytkowników, znajdziesz klub dla siebie 🙂

   Powtórz
 • 2016-06-10 z 13:55
  Permalink

  niestety mam też niezbyt dobrą opinię o tym klubie a mianowicie chciałem wypowiedzieć umowę w sobotę jednak w sobotę nie można bo można to zrobić w godzinach urzędowania a czy otwarty klub to nie są godz.urzędowania?paranoja.Poszedłem zrobić to w poniedziałek w godzinach urzędowania i okazało się że skończyły się kwestionariusze czyli kartki papieru gdzie można napisać wypowiedzenie umowy-paranoja!Zostałem poinformowany że mogę to zrobić poprzez pocztę e-mail co też uczyniłem i poprosiłem o potwierdzenie tego faktu po dwóch dniach oczywiście zero reakcji-dzwonię do tegoż klubu i dostaję info że dzisiaj „managerka „mi odpowie paranoja!

  Powtórz
 • 2017-05-05 z 21:24
  Permalink

  Uczęszczam do tego klubu już dobrych kilka lat. Najlepiej wspominam czasy Pure. Odkąd zmienili szyld na Jatomi, zaczęło się robić coraz gorzej. Z prysznica i sauny już dawno nie korzystam (kolejki, higiena). Poza tym ciągłe zmiany w grafikach. Pomimo przepełnionych często dał wciąż to samo tłumaczenie: brak rotacji uczestników, niska frekwencja. Teraz okazuje się nawet,że w okresach dłuższych przerw (wakacje, długie weekendy) zajęcia są w ogóle odwoływanie. W majowy weekend zajęcia odwołano od 29 kwietnia do 3 maja pomimo zwykłych dni roboczych. Absurd! Panie i panowie na recepcji siedzą i … siedzą… I nawet dzień dobry nie odpowiedzą. I to nie jest wyjątkowa sytuacja. Trenerzy na sali zaangażowani jedynie w płatne treningi… ogólnie klub schodzi na złą drogę.

  Powtórz

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress